کرونا را شکست میدهیم

کرونا-را-شکست-میدهیم

راه-های-مبارزه-با-ویروس کرونا


کرونا را با همدلی و دست به دست هم از پای در می آوریم

در این روزهای بسیار سخت که متاسفانه به هر دلیلی ویروس جدیدی در جهان پخش شده (ویروس کرونا یا COVID-19) و متاسفانه ما شاهد مرگ بسیاری از عزیزان و هموطنانمان بودیم و هستیم.

این ویروس ( کرونا ) با قدرتی که دارد میتواند بسیار واگیر دار باشد و این تنها خود ما هستیم که میتوانیم از شیوع این بیماری خطرناک جلوگیری کنیم.

چگونه میتوانیم این کار را انجام دهیم

همه ما مردم فهیم وایران میتوانیم دست به دست همدیگر بدهیم تا از شر این ویروس کرونا خلاص بشویم

راه های عمومی :

  • عبارت بسیار مهمی که در ابتدا میتوان آن را اعلام کرد اینست که در خانه بمانیم! اما چطور؟ چگونه در خانه بمانیم و به کسب و کار ما لطمه وارد نشود ؟این مرحله بسیار نقش مهمی در عدم شیوع ویروس کرونا در جامعه ما دارد ، ولی به دلیل اینکه نمیتوانیم کسب و کارمان را رها کنیم و در خانه بمانیم به ناچار به خیابان ها میرویم و ممکن است با افراد زیادی برخورد کنیم که یا باعث ویروسی شدن آن فرد شویم و یا باعث شود خودمان به ویروس کرونا مبتلا شویم.
    در این باره قدم مهمی که شما عزیزان میتوانید بردارید که هم رفت و آمد شما کم شود و هم به کسب و کار شما لطمه ای وارد نشود اینست که در فضای مجازی یا اینترنت حضوری پر رنگ داشته باشید. در این صورت است که میتوانید علاوه بر اینکه در خانه میمانید و از ویروسی شدن خود و یا دیگران جلوگیری میکنید همچنین میتوانید سود بسیار خوبی به کسب و کار خود وارد نمایید.پس هرچه سریع تر وبسایت و یا فروشگاه آنلاین خود را با هر بودجه ای که دارید راه اندازی کنید. در این صورت مشتریان شما بدون مراجعه به کسب و کار شما میتوانند با شما ارتباط برقرار کنند و از کالا و یا خدمات شما استفاده نمایند
  • دست خود را دائما بشوئید تا ویروس کرونا از دست شما پاک گردد، همانطور که میدانید دست های ما اصلی ترین و مهم ترین عامل انتقال ویروس به بدنمان است.پس هر کاری که انجام میدهید و تصور آن را دارید که احتمال ویروسی بودن آن کالا یا مکان وجود داشت به مدت 30 ثانبه دست خود را با آب و صابون بشوئئید تا مطمئن شوید ویروس کرونا از دست شما پاکسازی شده است.اگر به آب و صابون دسترسی ندارید سعی کنید از مواد ضد عفونی کننده الکلی موجود در بازار و اینترنت خریداری نمایید و همیشه همراه شما باشد تا در مواقع ضروری بتوانید از آن استفاده نمایید
  • از ماسک استفاده نمایید . خطرناک ترین قسمت بدن که میتواند ویروس کرونا را جذب کند صورت شما عزیزان میباشد ، با استفاده از ماسک و عینک و یا نقاب در انظار عمومی حاضر شوید تا بتوانید از صورت خود در برابر ویروس کرونا محافظت نمایید .
  • سعی کنید در مکان های شلوغ قدم نگذارید و از حضور در این محافل بپرهیزید.
  • سعی کنید قوای جسمانی خود را با خوردن انواع ویتامین ها ، چه از طریق قرص های ویتامین و چه از طریق خوردن مواد مغضی همیشه بالا نگه دارید تا خدای نکرده در صورت ابتلا به این ویروس بتوانید آن را شکست دهید.
  • از سوار شدن در مترو و یا اتوبوس های شرکت واحد تا حد امکان خود داری کنید.
  • لباس ، کفش وکیف خود را در داخل حریم خانه وارد نکنید و تا حد امکان آن ها را در جلوی درب منزل قرار دهید.
  • منزل خود را ضد عفونی کنید تا از عدم وجود ویروس کرونا مطمئن شوید و در تمیز نگه داشتن آن کوشا باشید.

کمک شرکت رانا تکنولوژی به شما عزیزان

 

ما نیز به نوبه خود میتوانیم در آنلاین سازی فروشگاه و وبسایت شما در فضای مجازی تا از بین رفتن ویروس کرونا وبسایت شما را با نازل ترین قیمت با کیفیت بسیار بالا طراحی و پیاده سازی نماییم و همچنین در معرفی شما به مشتریانتان در کنارتان باشیم تا شاید بتوان با این حرکت از شیوع ویروس کرونا جلوگیری کنیم.

همچنین شما میتوانید ما را در صفحات اجتماعی نیز دنبال کنید که به تازگی راه اندازی شده و به شما ایده های خوبی در زمینه ی کسب و کارتان میدهد

برای عضویت در کانال تلگرام ما لطفا اینجا کلیک کنید

اخبارمقالات

در خانه میمانیمراه های مبارزه با کرونافروشگاه آنلاین داشته باشیمکروناکرونا را شکست میدهیمکرونا-ویروسویروس-کرونا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

00
Months
00
Days
00
Hours
00
Minutes
00
Seconds

صبر کنید!!!

دوست دارید با 60% تخفیف وب سایتتان را طراحی کنید؟

بهترین فرصت را برای بهترین شدن را از دست ندهید

 فقط کافیست شماره تماس خود را ثبت نمایید و منتظر تخفیتان بمانید