طراحی پورتال شرکتی

طراحی پورتال شرکتی خود را به ما بسپارید

یک پرتال شرکتی در اصل وب سایتی است که مشتریان یا کارمندان از طریق آن با هم در تماس هستند. یک شرکت به دلیل ارتباطات داخلی زیاد نیازمند محیطی هستند که علاوه بر سهولت برقراری ارتباط بتوانند کارهای خود را نیز پیگیری کنند و یا به یکدیگر بعد از انجام وظایف ارجاع دهند و کارمندان و مدیران هر روز بتوانند نیازها و درخواست های خود را از طریق نرم افزار پیگیری و اجرا کنند.

حرفه ای ترین پورتال شرکتی را از رانا تکنولوژی دریافت نمایید

اگر میخواهید تمامی کارهای شرکتتان روی اصول و قواعد پیش برود و تمامی کارهایتان به روز انجام شود، وقت آن رسیده است که برای شرکت خود یک پورتال شرکتی راه اندازی کنید تا با استفاده از آن تمام نیازهای شرکتتان را برطرف کنید

آیا نیاز به مشاوره رایگان دارید؟

اگر در خصوص طراحی پورتال شرکتی خود سوالاتی دارید و هنوز جوابی برای آنان پیدا نکردید ، اصلا نگران نباشید ، رانا تکنولوژی با قدرت کنار شما ایستاده و آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما میباشد

پورتال شرکتی شما برای بهترین بودن نیاز به پشتیبانی قدرتمند دارد

بسیاری از افراد به دلیل مشغله کاری بالا نمیتوانند وبسایت خود را به روز نگه دارند و آن را مدیریت کنند. ما در رانا تکنولوژی با قدرت هر چه تمام میتوانیم پشتیبان سایت شما باشیم و شما می توانید همیشه از بروز بودن سایت خود اطمینان داشته باشید.

اهمیت RFP در طراحی پورتال شرکتی

در طراحی پورتال شرکتی چیزی که بسیار مهم است RFP می باشد که مخفف Refrenece For Proposal که به معنای مرجعی برای نیازها یا پیشنهادات ارائه شده می باشد هر چه شما RFP قوی تر و دقیق تری تهیه کنید در پیاده سازی آن با مشکلات کم تری روبرو خواهید شد، زیرا شرکت نرم افزاری تمامی نیازهای شما را شناسایی کرده و می تواند بهترین زمان و بهترین کیفیت و بهترین هزینه را برای شما پیاده سازی کند. شرکت رانا تکنولوژی با تحلیل گرهای متخصص میتواند RFP شما را تکمیل نماید تا بتوانید قوی ترین پرتال سازمانی و شرکتی خود را پیاده سازی کنید.

 

نحوه تعیین قیمت طراحی پورتال شرکتی

قیمت طراحی پرتال شرکتی شما کاملا به RFP  بستگی دارد زیرا در RFP می توان زمانی که صرف می شود برای اجرای اصولی پروژه  شما معین شود و بتوان قیمت دقیقی را به شما اعلام نمائیم. در صورت سادگی RFP در زمان بسیار کوتاهی می توان اعلام هزینه را انجام داد . پس با ما در تماس باشید و اگر  RFP خود را تهیه نکرده اید ما به شما کمک می کنیم تا آن را تکمیل نمایید.

00
Months
00
Days
00
Hours
00
Minutes
00
Seconds

صبر کنید!!!

دوست دارید با 60% تخفیف وب سایتتان را طراحی کنید؟

بهترین فرصت را برای بهترین شدن را از دست ندهید

 فقط کافیست شماره تماس خود را ثبت نمایید و منتظر تخفیتان بمانید