طراحی اپلیکیشن موبایل

دلیل ضروت طراحی اپلیکیشن چیست؟؟

همانطور که می دانیم استفاده از موبایل به صورت همگانی شده هر کسی با هر هزینه ای می تواند یک گوشی هوشمند تهیه نماید که سیستم عامل آن اندروید است، سپس لزوم حضور در میان برنامه هایی که هر نفر می توانئ روی موبایل خود نصب کند برای تمام شرکت ها مشخص شده است. شما با طراحی اپلیکیشن موبایل می توانید خود را بیش از چیش به مشتریانتان نزدیک نمایید و محصولان خود را در قالب یک برنامه موبایلی روی گوشی مشتریان نصب نمایید تا آنها همیشه شما را در کنار خود ببینند.

رانا تکنولوژی در این زمینه برای شما چه کاری می کند؟

 

طراحی اپلیکیشن موبایل از تخصص های اصلی شرکت رانا تکنولوژی می باشد که با در دست داشتن فوق تخصص های  برنامه نویسی ایران و جهان می تواند بهترین، پرسرعت ترین و روان ترین نرم افزارها را برای شما عزیزان طراحی نماید، همچنین شما با طراحی اپلیکیشن موبایل می توانید از مزایای زیر نیز بهره مند شوید.

  • پشتیبانی بسیار قدرتمند
  • بروزرسانی های ماهانه و یا فصلی برای نرم افزار شما
  • افزایش امکانات برنامه شما برای بروز ماندن همیشگی
  • تبلیغات تخصصی برای برنامه شما برای جذب مشتریان حقیقی

اگر در امر نگهداری نرم افزار، تخصصی ندارید اصلا نگران نباشید، رانا تکنولوژِ کنار شماست و به عنوان یک مشاور متخصص در زمینه های دیجیتالی راه را برای پیشرفت شما هموار می نماید.

دریافت مشاوره رایگان

اگر در خصوص طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS نیاز به اطلاعات بیشتر دارید لطفا با مشاوران رانا تکنولوژی در تماس باشید تا به صورت رایگان به تمامی سوالات شما پاسخگو باشیم

_

به عناوین تبلیغاتی توجه نکنید

 

اگر جستجویی در اینترنت در زمینه طراحی اپلیکیشن موبایل کرده باشید متوجه می شوید تعدادی سایت وجود دارد که برای افزایش ترافیک وب سایت خود از عنوان ساخت برنامه رایگان استفاده کرده اند که اگر از آنها استفاده کرده باشید متوجه می شوید که برنامه ای در حد اینکه بخواهید برای افزایش ممبرهای آن تلاش کنید وقتی تبلیغاتی برای آن انجام دهید به دلیل فوق العاده محدود بودن و عدم توانایی در رشد نرم افزار وجود آن باعث می شود و به برند شما ضربه جدی وارد گردد و مشتریان خود را به راحتی از دست بدهید.

_

برای داشتن بهترین نتیجه در طراحی اپلیکیشن چند نکته مورد توجه قرار دهید

 

  • هدف و درخواست خود را معین کنید (Proposal):

برای خود یک گزارش یا پروپوزال از امکاناتی که دوست دارید اپلیکیشن شما داشته باشد تهیه کنید و در آن مشخص کنید در آینده می خواهید چه امکاناتی به آن اضافه کنید که در اینصورت با ارئه آن به شرکت های مختلف می توانید از پاسخ آنها بهترین شرکت را برای خود برگزینید.

  • به صفحه اول بودن شرکت ها توجه نکنید

راه های زیادی است که  هر شرکت می تواند خود را طی یک هفته به صفحه اول بیاورد و بعد از مدتی به علت تخلف آن وب سایت را ببندند و اگر آن وب سایت را ببنید به اصطلاح آن وب سایت پنالتی شود. پس اول بودن دلیل بر بهترین بودن نیست.

  • حتما با آنها تماس بگیرید

شما باید از مراحل کاری آن شرکت خبردار شوید اینکه چگونه اپلیکیشن را به شما تحویل می دهند و آیا اصلا در پیاده سازی آن توانمند هستند یا خیر

  • قیمت بالا یا پایین بودن ملاک خوبی یا بدی نیست

هیچ قیمت از پیش تعیین شده ای برای طراحی اپلیکیشن موبایل نمی توان ارائه داد ، زیرا با هر امکانات و یا گستردگی نیاز قیمت ها کم یا زیاد می شود پس به اعلام قیمت اولیه توجه نکنید.

  • حواستان به کپی برداری باشد

بسیاری از شرمت ها یک برنامه از پیش طراحی شده دارند و از شما قیمت گزافی جهت طراحی دریافت می کنند. مواظب این موضوع نیز باشید.

تماس با ما

اگر از اهمیت وجود شبکه های اجتماعی و ضرورت آن برای موفقیت شما آگاهید لطفا با ما تماس بگیرید

00
Months
00
Days
00
Hours
00
Minutes
00
Seconds

صبر کنید!!!

دوست دارید با 60% تخفیف وب سایتتان را طراحی کنید؟

بهترین فرصت را برای بهترین شدن را از دست ندهید

 فقط کافیست شماره تماس خود را ثبت نمایید و منتظر تخفیتان بمانید